Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Ile można zarobić na YouTube?

Zarabianie na YoutubeIlu w Polsce jest YouTuberów, którzy regularnie osiągają wysokie zyski na swoich filmikach? Tego dokładnie nie wiemy. Jedną z przyczyn są naprawdę ciekawe pieniądze, które nie wymagają od nas dużego wkładu pracy. To właśnie te proporcje chce uzyskać każdy kto zarabia w sieci - niewiele pracy, duże zarobki, a przy tym pojawia się często dochód pasywny.

Zacznijmy od początku. Tak naprawdę YouTube nie płaci nam za wyświetlenia. Nie są one wyznacznikiem tego ile zarobimy. Są one potrzebne raczej do pozycjonowania naszego filmiku w wyszukiwarce YouTube. Zarabiamy dopiero wtedy, kiedy pozwolimy im wyświetlać podczas emisji naszych nagrań reklamy. I to właśnie one dają nam przychody. Jednak często i ich pojawienie niewiele dla nas znaczy. Osoby, które oglądają nasze filmy muszą zazwyczaj kliknąć w reklamę byśmy otrzymali prowizję. Zdarzają się również reklamy przed rozpoczęciem nagrania, których nie można ominąć - wtedy również otrzymujemy pieniądze.

Jakie są stawki?

Jak to za reklamy, często śmiesznie małe. Uzależnione jest to również od kategorii, w której zamieszczamy własne nagrania. Często w finansach stawki są wyższe niżeli w rozrywce. W tej możemy liczyć średnio kilka do kilkunastu groszy za klik. Nie jest to dużo, ale jeśli mamy dużo wyświetleń filmu i trafiliśmy z niszą to możemy zarobić naprawdę ciekawe pieniądze. Reklamy są tak umieszczane, by odbiorcy chętnie w nie klikali. Dlatego też przed dodaniem filmu do serwisu wypełniamy chociażby takie pola jak Kategoria, by pojawiały się reklamy w tej dziedziny.

Nie zapominajmy również, że dla niektórych YouTuberów prawdziwe zarobki daje reklama danych produktów w filmie. Przykładowo robimy filmiki z zakresu gotowania. Zdarzają się firmy, które oferują nam stawkę za filmik, na którym pojawi się patelnia czy garnek. I właśnie za to YouTuberzy zgarniają największą kasę. Mimo wszystko same reklamy też dają zarobić, ale w tym przypadku musimy mieć naprawdę dużo wyświetleń, by to w jakiś sposób przełożyło się na liczbę klików w reklamy. Warto dodać, że są autorzy, którzy zarabiają już miliony dolarów rocznie na swoich produkcjach.

 
Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie? Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześni

Zarabianie w domu

Zarabianie w domu Kończymy studia i szukamy pracy. Najczęściej jest to praca na etat. Stałe godziny, biuro i przełożony. Ale nie dla wszystkich taki rodzaj pracy będzie zgodny z ich charakterem i oczekiwaniami.

Dziennikarstwo internetowe

Jeśli pisanie nie sprawia Ci problemu, lubisz to i chcesz na tym zarobić, nie czekaj dłużej: spróbuj swoim sił jako dziennikarz internetowy. Oczywiście, nie od razu będziesz mógł pisać na łamach dużych portali. Można zacząć na

Dorabianie przez Internet dla studentów - pisanie prac

Wielu młodych ludzi zastanawia się jak może sobie dorobić. Ostatnio bardzo modne stało się pisanie prac. W internecie jest bardzo dużo ogłoszeń od osób, które chciałby zlecić coś takiego. Pisanie prac może dotyczyć niemal każdego przedmiotu.