Internet

Potęga Internetu

InternetInternet jest to ogólnoświatowa sieć telekomunikacyjna, która zmieniła nasze życie w wielu jego aspektach. Jest to przestrzeń informacyjna, która jest lokalizowana dzięki protokołowi IP. W Polsce w wielu miastach możemy spotkać już miejsca z bezpłatnym dostępem do Internetu, zdarza się to również w dużych miastach, można skorzystać z Internetu w restauracjach, sieciach fast food, galeriach handlowych, na dworcach, w parkach, na skwerach.

Więcej…

   

Rozwój usługi łączności

Rozwój usługi łącznościZ wielkim trudem jest przedstawić sobie istnienie obecnego życia bez możliwości przekazu na odległość informacji. Łączność jest to sfera komunikowania się, jaki obejmuje przekazywanie na duże odległości informacji za pośrednictwem poczty, radia i TV, cyfrowej sieci internetowej i za pomocą telefonu.

Więcej…

   

Zasoby Internetu

Zasoby InternetuInternet jest pod każdym względem, wynalazkiem, który potrafił zrewolucjonizować świat i sprawić, że praca stanie się o niebo łatwiejsza. Jedyne, co musi umieć użytkownik, to posługiwać się pocztą i wyszukiwarką internetową. Rozrywka w Internecie jest pojęciem wielopłaszczyznowym. Może być rozumiana zarówno jako szersze kontakty z ludźmi, jak i ściąganie różnego typu filmów, muzyki i zasobów sieciowych.

Więcej…