Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Internetowe rabaty

Kosmetyczne propozycje

Od pewnego czasu popularne stały się strony z okazjami, obniżkami, rabatami. Za określoną kwotę możemy kupić bon, który jest wart o wiele więcej niż cena na to wskazująca. Przykładowo. Za farbowanie włosów, o długości średniej musimy zapłacić około 100zł.

Kupując bon za 50zł jesteśmy zapewnieni o tym, że dokładnie tyle będzie kosztował dany zabieg. W większych miastach stało się to bardzo popularne. Kobiety wypatrują czy pojawia się coś nowego. Mogą zdobyć maseczki i masaże za niewielkie sumy, hennę i regulację brwi już od 10zł, a także laserowe depilacje za połowę ceny.
Restauracje i żywność.

To bardzo opłacalna i popularna forma rabatów. Do wykorzystania mamy przykładowo sumę - 60zł. Za to możemy wybrać dowolną przystawkę, danie główne i deser. Bez dysponowania takim bonem musielibyśmy zapłacić nawet 3 razy więcej. To dobry pomysł dla osób, które często żywią się na mieście. Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby próbować nowych smaków, a szkoda im funduszy.

Odzież i wyposażenie

Niejednokrotnie można wiele zaoszczędzić na produktach codziennego użytku, ale także na ciekawych gadżetach. Odzież, którą możemy kupić na takich stronach jest zazwyczaj elegancka, dobrze uszyta i modna. Cena nie jest już tak zaniżona. Jest przeciętna. Dom wyposażyć można w dywany, firanki, rolety, fototapety. To wszystko po niskich cenach. Przed taką transakcją warto sprawdzić producenta i sklep, z którego dostaniemy przesyłkę. Zawsze podany mamy numer telefonu i email.

Rozrywka

Warto spojrzeć również na ten dział. To nic innego jak promocje na bilard, kręgle, kino. Za cenę bardzo znikomą możemy zwiedzić całe centrum rozrywki! Zebranie grupy znajomych będzie jak najbardziej przydatne. W przypadku zorganizowania dużej ilości osób, rabaty są jeszcze większe. Im więcej, tym mniej. Kupując kilka kuponów możemy najpierw udać się do fryzjera i kosmetyczki, później na dobry obiad. Na końcu czeka nas wieczór pełen rozrywek. Nic dodać, nic ująć.

 
Zakupy na aukcjach internetowych - czy to dobry pomysł?

Jeszcze kilka lat temu zakupy na aukcjach internetowych robili nieliczni użytkownicy Internetu. Obecnie zdecydowana większość deklaruje, że takie zakupy wykonuje co najmniej raz na kwartał. Na najbardziej popularnym portalu au

Centrum handlowe - wygoda dla klientów

Bardzo popularne stały się w ostatnim czasie wszelkiego rodzaju centra handlowe, skupiające w jednym miejscu punkty handlowe i usługowe o różnym charakterze. Nowoczesne centra handlowe odznaczają się nie tylko funkcjonalnością i wygodą skierowaną do potencjalnych klientów,

Kiedy możemy oddać zakupiony towar?

Według polskiego prawa możemy zwrócić zakupiony towar, gdy: okazał się on wadliwy bądź niezgodny z umową - czyli jeśli w umowie jest napisane, że dany sweter jest np. różowy a w rzeczywistości jest np. czarny

Sieci handlowe

Wiele małych sklepów spożywczych "wciąganych" jest do dużych sieci handlowych. Sieci takie jak Lewiatan, Euro, Detal itp. są coraz bardziej popularne, a poza tym oferują dobre warunki współpracy. Współpraca z jedną z sieci tego rodzaju wiąże się niewątpliwie z pewnego rodz