Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

W ostatnim czasie zaobserwowano znaczący spadek zysków hipermarketów. Okazuje się, że klienci nie tylko w Polsce coraz chętniej i częściej dokonują zakupów w dyskontach. Popularne dyskonty otwierają coraz to nowe placówki, do których dostęp staje się coraz łatwiejszy.

Jeszcze kilka lat temu, zarówno do dyskontu, jak i hipermarketu klient musiał dojechać, co nie zawsze było dla niego korzystne. Obecnie oba rodzaje sklepów wkraczają nawet do małych miast, są na każdym niemal rogu i opanowują niemal cały handel detaliczny w branży spożywczej. Specjaliści podkreślają, że nie tylko niska cena kieruje wyborem klienta lecz również czas.

Więcej…

Każdy z nas w swoim życiu choć raz przeżywał jakiś kryzys. Zazwyczaj są to nasze małe, prywatne kryzysy, które jednak zawsze zmieniają nasze życie. Czasami też uczestniczymy w kryzysie nieco większym, w kryzysie, który dotyka całe społeczeństwo.

Tak było i tym razem, kiedy w 2007 roku spadł na nas kryzys finansowy. Mimo iż Polska stosunkowo dobrze zniosła trudne czasy, to i tak skutki kryzysu odczuwamy do dziś. Co jednak robić w tych ciężkich czasach, w których większość społeczeństwa nie ma łatwo? Po pierwsze, solidaryzować się.

Więcej…
Internetowe rabaty

Kosmetyczne propozycje

Od pewnego czasu popularne stały się strony z okazjami, obniżkami, rabatami. Za określoną kwotę możemy kupić bon, który jest wart o wiele więcej niż cena na to wskazująca. Przykładowo. Za farbowanie włosów, o długości średniej musimy zapłacić około 100zł.

Kupując bon za 50zł jesteśmy zapewnieni o tym, że dokładnie tyle będzie kosztował dany zabieg. W większych miastach stało się to bardzo popularne. Kobiety wypatrują czy pojawia się coś nowego. Mogą zdobyć maseczki i masaże za niewielkie sumy, hennę i regulację brwi już od 10zł, a także laserowe depilacje za połowę ceny.
Restauracje i żywność.

To bardzo opłacalna i popularna forma rabatów. Do wykorzystania mamy przykładowo sumę - 60zł. Za to możemy wybrać dowolną przystawkę, danie główne i deser. Bez dysponowania takim bonem musielibyśmy zapłacić nawet 3 razy więcej. To dobry pomysł dla osób, które często żywią się na mieście. Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby próbować nowych smaków, a szkoda im funduszy.

Odzież i wyposażenie

Niejednokrotnie można wiele zaoszczędzić na produktach codziennego użytku, ale także na ciekawych gadżetach. Odzież, którą możemy kupić na takich stronach jest zazwyczaj elegancka, dobrze uszyta i modna. Cena nie jest już tak zaniżona. Jest przeciętna. Dom wyposażyć można w dywany, firanki, rolety, fototapety. To wszystko po niskich cenach. Przed taką transakcją warto sprawdzić producenta i sklep, z którego dostaniemy przesyłkę. Zawsze podany mamy numer telefonu i email.

Rozrywka

Warto spojrzeć również na ten dział. To nic innego jak promocje na bilard, kręgle, kino. Za cenę bardzo znikomą możemy zwiedzić całe centrum rozrywki! Zebranie grupy znajomych będzie jak najbardziej przydatne. W przypadku zorganizowania dużej ilości osób, rabaty są jeszcze większe. Im więcej, tym mniej. Kupując kilka kuponów możemy najpierw udać się do fryzjera i kosmetyczki, później na dobry obiad. Na końcu czeka nas wieczór pełen rozrywek. Nic dodać, nic ująć.

 
Zakupy na aukcjach internetowych - czy to dobry pomysł?

Jeszcze kilka lat temu zakupy na aukcjach internetowych robili nieliczni użytkownicy Internetu. Obecnie zdecydowana większość deklaruje, że takie zakupy wykonuje co najmniej raz na kwartał. Na najbardziej popularnym portalu au

Centrum handlowe - wygoda dla klientów

Bardzo popularne stały się w ostatnim czasie wszelkiego rodzaju centra handlowe, skupiające w jednym miejscu punkty handlowe i usługowe o różnym charakterze. Nowoczesne centra handlowe odznaczają się nie tylko funkcjonalnością i wygodą skierowaną do potencjalnych klientów,