Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

Przelicznik walutowyOtwarte granice i globalny rozwój Internetu pozwalają na handel na niespotykanym dotąd poziomie. Handel także prowadzony przez polskich przedsiębiorców. Jednoosobowe firmy czy więksi gracze - każda oszczędność ma znaczenie na niezwykle konkurencyjnym rynku.

Dlatego trzeba stale poszukiwać nowych rozwiązań gwarantujących utrzymanie pozycji lub rozwój. Działalność handlowa z wieloma krajami ściśle związana jest nie tyle czy tylko z kosztem samego towaru i transportu, ale również z wahaniami na światowym rynku walut.

Więcej…

Moja babcia, zawsze opowiadała mi jak bawiła się w dzieciństwie. W czasach w których internet był czymś niewiarygodnym, fantastycznym i niewyobrażalnym i kiedy komputery były wielkości budynków.

W jej historiach często wspominała o tym jak wychodziła ze swoimi koleżankami pograć w "Podchody", albo spacerowały z koleżankami po lesie szukając przygód. Dzisiaj technologia zamieniła wycieczki ze znajomymi na rozmowy na "Skype", a wspólne granie w piłkę na podwórku z kolegami na grę... przy konsoli.

Czasy się zmieniają. Rozwijanie się kolejnych technologi, dzieje się w zastraszającym tempie i w mrugnięciu oka możemy zacząć erę latających samochodów. Drony, kiedyś dostępne tylko dla wojska, dzisiaj są dostępne dla każdego.

Więcej…
Karty kredytowe i płatnicze
Karta kredytowa przydatna w podróży

Karta kredytowa przydatna w podróżyWybierając się na wakacje, wiele osób zabiera ze sobą gotówkę. Warto jednak pomyśleć o dodatkowych środkach finansowych - w razie nieprzewidzianych wydatków. Pomocna może okazać się karta kredytowa.

Więcej…
 
Popularność kart kredytowych Visa

Popularność kart kredytowych VisaBanki wydają mnóstwo różnego rodzaju kart przy czym w zależności od indywidualnych potrzeb klientów wybieramy te, które wydają się nam najbardziej atrakcyjne.

Więcej…
 
Dodatkowe zalety kart płatniczych

Korzystanie z rachunku bankowego ma wiele zalet, o których każdy jego użytkownik z pewnością wie.

Jednak przypisane im karty płatnicze często posiadają o wiele więcej funkcji niż tylko wypłacanie pieniędzy z bankomatu i dokonywanie płatności w sklepie.

Więcej…