Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

W ostatnim czasie zaobserwowano znaczący spadek zysków hipermarketów. Okazuje się, że klienci nie tylko w Polsce coraz chętniej i częściej dokonują zakupów w dyskontach. Popularne dyskonty otwierają coraz to nowe placówki, do których dostęp staje się coraz łatwiejszy.

Jeszcze kilka lat temu, zarówno do dyskontu, jak i hipermarketu klient musiał dojechać, co nie zawsze było dla niego korzystne. Obecnie oba rodzaje sklepów wkraczają nawet do małych miast, są na każdym niemal rogu i opanowują niemal cały handel detaliczny w branży spożywczej. Specjaliści podkreślają, że nie tylko niska cena kieruje wyborem klienta lecz również czas.

Więcej…

Każdy z nas w swoim życiu choć raz przeżywał jakiś kryzys. Zazwyczaj są to nasze małe, prywatne kryzysy, które jednak zawsze zmieniają nasze życie. Czasami też uczestniczymy w kryzysie nieco większym, w kryzysie, który dotyka całe społeczeństwo.

Tak było i tym razem, kiedy w 2007 roku spadł na nas kryzys finansowy. Mimo iż Polska stosunkowo dobrze zniosła trudne czasy, to i tak skutki kryzysu odczuwamy do dziś. Co jednak robić w tych ciężkich czasach, w których większość społeczeństwa nie ma łatwo? Po pierwsze, solidaryzować się.

Więcej…
Nasza strona w Internecie

Promowanie swojej strony w Internecie jest bardzo ważnym zadaniem marketingu internetowego.

Jest to taka forma marketingu, która wykorzystuje Internet jako medium reklamowe i promocyjne. Sieć służy w tym wypadku zarówno do przesyłania informacji jak i pozyskiwania nowych klientów czy utrzymywania relacji z obecnymi i stałymi odbiorcami.

Dzięki marketingowi internetowemu można w szybki i efektywny sposób wypromować swoją stronę w Internecie. bardzo dobrym i jednocześnie prostym sposobem jest stopka w naszym mailu czy profilu na portalu społecznościowy bądź forum dyskusyjnym.

Należy tam umieścić adres swojej witryny, ponieważ wtedy jest on bardziej widoczny dla każdej osoby czytającej nasz wpis. Klasyczna reklama internetowa w ramach wirtualnego marketingu obejmuje również mailing, czyli wysyłanie swojej oferty innym. To bardzo skuteczna forma reklamy, ale musimy zadbać o to, aby nasz newsletter były przede wszystkim ciekawy już od pierwszego kliknięcia w załącznik. Ludzie dostają na pocztę wiele takich maili, zwyczajna oferta nikogo nie zainteresuje.

 
Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie? Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześni

Zarabianie w domu

Zarabianie w domu Kończymy studia i szukamy pracy. Najczęściej jest to praca na etat. Stałe godziny, biuro i przełożony. Ale nie dla wszystkich taki rodzaj pracy będzie zgodny z ich charakterem i oczekiwaniami.