Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Oferta adresu i biura wirtualnego

Nowoczesna oferta wirtualnego biura jest coraz bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców. Pozwala na nowoczesne prowadzenie firmy, również w domu, ale jednocześnie na zachowanie odrębności życia prywatnego od służbowego.

To bardzo wygodne, ponieważ tylko przedsiębiorcy wiedzą, jak meczące może być znajdowanie w skrzynce prywatnej dokumentów firmy oraz odbieranie telefonu od klienta z myślą, że dzwoni ktoś znajomy.

Dzięki usłudze wirtualnego biura otrzymujemy dedykowany numer telefonu, a listy przychodzą na inny adres. I to właśnie kolejna zaleta tej usługi: nowoczesny adres dla firmy, zlokalizowany w znanym, biznesowym centrum jednego z dużych, polskich miast, np. biuro wirtualne Warszawa. Na ten adres możemy zarejestrować firmę, jest to oficjalne miejsce jej działalności, mimo iż przedsiębiorstwo możemy prowadzić praktycznie z każdego miejsca, również z własnego domu.

Taki adres, jaki otrzymamy w usłudze wirtualnego biura możemy oczywiście umieszczać na wszelkich dokumentach firmowych oraz gadżetach reklamowych dla klientów. To tam kierowane są wszelkie listy czy telefony, wykwalifikowana sekretarka obiera naszą korespondencję i telefony, my nie musimy się o nic martwić. Przychodzącą korespondencję można oczywiście przekazać właścicielowi firmy w sposób, w jaki sobie tego zażyczy. Można przekazać ją Pocztą Polską, Kurierem, faksem czy zeskanowane, za pomocą poczty elektronicznej. To jednak nadal nie wszystko, co ma nam do zaoferowania usługa wirtualnego biura.

Oszczędzamy pieniądze, które przeznaczylibyśmy na wynajęcie i wyposażenie pomieszczeń, biurowych, ale czasem przecież zdarza się tak, że potrzebujemy miejsca na spotkanie z klientem. W dzisiejszych czasach to nie problem. Możemy bowiem skorzystać z możliwości wynajmu sal na spotkania czy konferencje z pełnym zapleczem technicznym. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ płacimy za salę tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest ona nam potrzebna i gdy ja wykorzystujemy. Pozwala nam to na pozyskanie dodatkowych oszczędności w stosunku do sytuacji, gdy za wynajem sal płacilibyśmy cały czas.

 
Nowoczesna bankowość

Nowoczesna bankowośćNowoczesna bankowość proponuje nam szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podnoszą jakość naszego życia i ułatwiają je. Zakładanie kont bankowych przez Internet oraz zarządzanie nimi za pośrednictwem siec

Skup samochodów osobowych używanych - działanie, warunki zakupu auta

Skup samochodów osobowychSkup samochodów używanych osobowych - działanie, zasady i warunki zakupu auta Sprzedaż bezpośrednia samochodu wymaga sporej ilości wolnego czasu. N

Wirtualne biura

Wirtualne wsparcie małych i dużych firm znacznie zyskuje ostatnio na znaczeniu. Pozwala bowiem na ogromne oszczędności dla przedsiębiorstwa oraz ułatwienie wielu prac procesów, zachodzących w każdej firmie. Coraz

Kancelarie prawne i e-sądy

Kancelaria prawna to firma zajmująca się świadczeniem szeroko pojętych usług związanych z doradztwem prawnym jak również reprezentowaniem swoich klientów czy ich firm przed sądem lub w innych instytucjach. Kancelari