Planowanie domowego budżetu jest bardzo ważną czynnością, która pozwoli nam na lepsze rozplanowanie swoich wydatków. Budżet powinni planować rodzice w porozumieniu z dziećmi, biorąc pod uwagę potrzeby każdego domownika. Pierwsza część planowania budżetu to wpływy do budżetu, czyli zarobki i inne źródła pozyskiwania kapitału.

Podstawą wpływów są oczywiście pensje rodziców czy pensja przynajmniej jednego rodzica. Czasem rodzice pozyskują pieniądze również z innych źródeł, na przykład prac zleconych.

Więcej…

Rozpoczęcie budowy swojego domuWybudowanie własnego domu albo też jego zakup to niewątpliwie podstawowy cel licznej rzeszy osób, aczkolwiek nie wszyscy mają tyle możliwości, ażeby ten plan zrealizować. Dla większości osób dostępnym sposobem otrzymania środków na zbudowanie lub zakup swojego domu jest odpowiednia pożyczka.

Więcej…

Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…
Oferta adresu i biura wirtualnego

Nowoczesna oferta wirtualnego biura jest coraz bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców. Pozwala na nowoczesne prowadzenie firmy, również w domu, ale jednocześnie na zachowanie odrębności życia prywatnego od służbowego.

To bardzo wygodne, ponieważ tylko przedsiębiorcy wiedzą, jak meczące może być znajdowanie w skrzynce prywatnej dokumentów firmy oraz odbieranie telefonu od klienta z myślą, że dzwoni ktoś znajomy.

Dzięki usłudze wirtualnego biura otrzymujemy dedykowany numer telefonu, a listy przychodzą na inny adres. I to właśnie kolejna zaleta tej usługi: nowoczesny adres dla firmy, zlokalizowany w znanym, biznesowym centrum jednego z dużych, polskich miast, np. biuro wirtualne Warszawa. Na ten adres możemy zarejestrować firmę, jest to oficjalne miejsce jej działalności, mimo iż przedsiębiorstwo możemy prowadzić praktycznie z każdego miejsca, również z własnego domu.

Taki adres, jaki otrzymamy w usłudze wirtualnego biura możemy oczywiście umieszczać na wszelkich dokumentach firmowych oraz gadżetach reklamowych dla klientów. To tam kierowane są wszelkie listy czy telefony, wykwalifikowana sekretarka obiera naszą korespondencję i telefony, my nie musimy się o nic martwić. Przychodzącą korespondencję można oczywiście przekazać właścicielowi firmy w sposób, w jaki sobie tego zażyczy. Można przekazać ją Pocztą Polską, Kurierem, faksem czy zeskanowane, za pomocą poczty elektronicznej. To jednak nadal nie wszystko, co ma nam do zaoferowania usługa wirtualnego biura.

Oszczędzamy pieniądze, które przeznaczylibyśmy na wynajęcie i wyposażenie pomieszczeń, biurowych, ale czasem przecież zdarza się tak, że potrzebujemy miejsca na spotkanie z klientem. W dzisiejszych czasach to nie problem. Możemy bowiem skorzystać z możliwości wynajmu sal na spotkania czy konferencje z pełnym zapleczem technicznym. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ płacimy za salę tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest ona nam potrzebna i gdy ja wykorzystujemy. Pozwala nam to na pozyskanie dodatkowych oszczędności w stosunku do sytuacji, gdy za wynajem sal płacilibyśmy cały czas.

 
Usługi biura księgowego

Biuro rachunkowe oferuje dziś cały szereg nowoczesnych usług i produktów dla osób indywidualnych i firm. Są to zarówno typowe produkty księgowe jak również usługi kadrowe, płacowe i finansowe. W ramach usług księgowych, biuro rach

Rachunkowość firmy

Jak wiadomo wszystkie podmioty gospodarcze muszą prowadzić rachunkowość. Należy przede wszystkim opodatkować daniny, jak również ustalić poziom zysków, strat, kosztów oraz dodatkowych parametrów. Rachunkowość pełni wiele funkcji

Propozycja biura wirtualnego

Właściciele wielu firm poszukują szybkich i nowoczesnych sposobów na pozyskanie jak największych oszczędności. Kosztuje bowiem wszystko: wynajęcie biura, urządzenie go, zatrudnienie pracowników. Jak tu jednak oszczędzić n

Ekspansja usługi w dziedzinie przekazu informacji

Dość trudno jest przedstawić sobie funkcjonowanie współczesnego życia pozbawionego możliwości przekazywania informacji. Teleinformatyka jest działem komunikacji, który posiada w sobie przekazywanie na różne odległości różnorakich danych za pośrednictwem poczty, radia i