Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Oferta usług biur księgowych

Biuro rachunkowe kojarzy się nam z grupą specjalistów, którzy zajmowali się świadczeniem usług typowo księgowych, czyli prowadzeniem ksiąg handlowych, rozliczaniem podatku VAT, czasami również tworzyli listy płacowe dla pracowników danej firmy.

Dziś wszystkie te usługi pozostały w ofercie biura rachunkowego, ale zostały zmodyfikowane lub rozszerzone tak, aby spełniać stale rosnące wymagania klientów.

Usługi nowoczesnego biura rachunkowego można podzielić na trzy podstawowe grupy. Pierwsza z nich to usługi typowo księgowe. Zaliczyć do nich można prowadzenie ksiąg handlowych, w tym również księgi podatkowej przychodów i rozchodów, ewidencjonowanie podatku VAT oraz innych zależności, tworzenie raportów, zestawień, sporządzanie analiz jak również wspieranie klienta podczas wszelkiego typu kontroli. Wiele firm korzysta również z usług biur rachunkowych po to, aby posiadać bezbłędnie prowadzone księgi.

Eksperci nie tylko będą je prowadzić poprawnie, ale również, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, zajmą się poprawieniem wszelkich błędów i nieprawidłowości. Wiele ksiąg firmowych z powodu takich drobnych pomyłek należy gruntownie przejrzeć i znaleźć miejsce, gdzie wkradł się błąd. Specjaliści z biura rachunkowego w mgnieniu oka wyszukają w księgach wszelkie nieścisłości.

Druga grupa usług to usługi doradcze oraz finansowe. W biurze rachunkowym można dziś skorzystać z fachowej porady w każdej sprawie, która jest związana z finansami firmy.

Bardzo dużym powodzeniem wśród klientów cieszy się również doradztwo kredytowe. Ponadto, biuro rachunkowe może wykonać dla nas profesjonalny biznesplan z analizą finansową, ale także wszelkiego typu prognozy na przyszłość dla przedsiębiorstwa oraz bilanse z wcześniejszych okresów działalności.

Trzecią część oferty stanowią profesjonalne usługi kadrowe i płacowe. W ich ramach można zlecić specjalistom prowadzenie akt osobowych każdego pracownika oraz sporządzanie kompleksowych list płacowych za dany okres. Oferta biur rachunkowych jest dziś naprawdę imponująca.

 
Nowoczesna bankowość

Nowoczesna bankowośćNowoczesna bankowość proponuje nam szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podnoszą jakość naszego życia i ułatwiają je. Zakładanie kont bankowych przez Internet oraz zarządzanie nimi za pośrednictwem siec

Skup samochodów osobowych używanych - działanie, warunki zakupu auta

Skup samochodów osobowychSkup samochodów używanych osobowych - działanie, zasady i warunki zakupu auta Sprzedaż bezpośrednia samochodu wymaga sporej ilości wolnego czasu. N

Wirtualne biura

Wirtualne wsparcie małych i dużych firm znacznie zyskuje ostatnio na znaczeniu. Pozwala bowiem na ogromne oszczędności dla przedsiębiorstwa oraz ułatwienie wielu prac procesów, zachodzących w każdej firmie. Coraz

Kancelarie prawne i e-sądy

Kancelaria prawna to firma zajmująca się świadczeniem szeroko pojętych usług związanych z doradztwem prawnym jak również reprezentowaniem swoich klientów czy ich firm przed sądem lub w innych instytucjach. Kancelari