Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Otwarte szkolenia dla firm

Dla firm szkolenia otwarte są profesjonalnym sposobem na doszkalanie kadry pracowniczej z każdego szczebla. Otwarte szkolenia mogą być mniej lub bardziej specjalistyczne. Wiele z nich adresowanych jest do pracowników konkretnych działów, ale wiedza przydatna jest praktycznie dla każdej, zatrudnionej w firmie osoby.

Tak jest w przypadku szkoleń sprzedażowych. Są one niezwykle pomocne dla pracowników, którzy bezpośrednio zajmują się sprzedażą, ale poruszane na nich tematy są istotne także dla zatrudnionych na innych stanowiskach.

Najbardziej popularnym kursem tego typu jest szkolenie z zakresu poznania różnorodnych technik sprzedaży, wśród których prym wiedzie sprzedaż bezpośrednia, zwana również osobistą. Na szkoleniu uczestnicy poznają również inne metody sprzedaży, w tym te, które są możliwe dzięki nowoczesnym urządzeniom. Wiele czasu poświęca się na przeanalizowanie wad i zalet sprzedaży telefonicznej czy internetowej. Na takich szkoleniach ważnym tematem jest również pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi wysokiej jakości relacji. Szkolenia sprzedażowe często dotyczą obsługi klienta.

Te kursy obejmują techniki obsługiwania klienta zarówno w punkcie sprzedaży jak i przez telefon czy Internet. Kursanci są także zaznajamiani z zasadami obsługiwania klientów strategicznych. Przydatne mogą okazać się także szkolenia z zakresu negocjacji biznesowych, handlowych czy typowo sprzedażowych. Szkolenia otwarte obejmują również dziedziny, które bliżej są związane z psychologią i tym samym adresowane są do szerokiego odbiorcy. Tego typu kursy pozwalają na wykształcenie bądź trening umiejętności społecznych i kompetencji osobistych. Kursy efektywności interpersonalnej obejmują takie tematy jak asertywność, komunikacja, zarządzanie sobą w czasie czy kreatywne myślenie. Uczestnicy mogą zdecydować się także na przydatne szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem czy opanowania sztuki wystąpień publicznych i autoprezentacji. Takie kompetencje okazują się niezbędne praktycznie na każdym stanowisku pracy.

 
English Learning

English Learning to komunikator zapewniający łatwą, szybką i przyjemną naukę języka angielskiego. Przeznaczony jest on dla ludzi, którzy są zabiegani, nie mają czasu na dojazd do szkółek językowych i są zainteresowani nowym, a

Warsztaty z języka obcego dla firmy

Jako istoty dorosłe, które mają stałą pracę, nie często mamy czas przeznaczonym do edukacji języka obcego. Trzeba pamiętać, że znajomość języka obcego czy komunikatywne posługiwanie się choć jednym językiem może okazać się niezwykle pomocne tak w pracy zawodowej jak i

Podnosić swoje kwalifikacje - szkolenia, kursy

Jak podnosić swoje kwalifikacje - szkolenia, kursy W czasach, gdy znalezienie i utrzymanie pracy staje się coraz trudniejsze, niezwykle ważne jest wykazanie się jak największym wachlarzem umiejętności, którymi możemy wyk

Realizacja doskonalenia oraz prezentacji

Organizowanie kursów oraz konferencji bywa często zadaniem kilkufazowym, które trzeba zacząć przygotowywać wiele dni wcześniej. W wielu firmach same osoby zatrudnione zajmują się organizacją szkolenia, wraz z dbaniem o inne szczegóły szkolenia. Coraz częściej właścicie