Obecnie istnieje wiele banków - jedne z nich się łączą, inne pozostają niezależne. Bez względu na ich staż na rynku jak i pozycję, wszystkie z nich oferują kredyty gotówkowe. O kredytach wiemy z całą pewnością tyle, że musimy je oddać spłacając raty. Czy jednak warto porównywać oferty kredytów gotówkowych? Czy może okazać się, że bank w którym korzystamy z pewnego zakresu usług może mieć gorszą ofertę dla nas niż bank konkurencyjny?

Większość ludzi żyje z przekonaniem, że to ich bank ma dla nich wspaniałą ofertę kredytową. Jeśli bowiem oferta rachunku jest idealna, lokata wysoko oprocentowana, dlaczego w przypadku kredytu miałoby być inaczej?

Więcej…

Kalkulator kredytowyNajczęściej kalkulatory te dostarcza instytucja finansowa, w której ubiegamy się o wsparcie, dostępne są po prostu na stronie albo trzeba ich samodzielnie poszukać, z tym że zwykle nie jest to żaden wielki problem.

W większości przypadków dostępne jest też kredyty mieszkaniowe porównanie, najczęściej tam, gdzie stroną lub informacjami nie opiekuje się żadna konkretna instytucja.

Porównanie zrealizowane na przykład w formie wyraźnej tabeli pozwala łatwo ocenić, która opcja zapewni nam najbardziej korzystne warunki kredytowania i podpowie, na co powinniśmy się porwać. Przypadki, gdy zestawienie okazuje się niezbyt wiarygodne, na szczęście zdarzają się bardzo rzadko.

Więcej…

Odsetki bankowe można podzielić na dwa podstawowe rodzaje: zmienne i stałe oprocentowanie.

Stała stopa oprocentowania kredytu charakteryzuje się tym, iż dane raty przez cały okres spłaty kredytu są na tym samym poziomie, a zmienna stopa oprocentowania kredytu zwykle tu im bliżej końca umowy tym raty i odsetki są mniejsze.

Każdy kredyt zaciągnięty w banku ma zwykle swoje określone warunki, spisane w umowie udzielenia kredytu i tak naprawdę umowa określa ile ma wynosić prowizja, raty, odsetki.

Banki nie ma obowiązku udzielać informacji o podstawach ustalania prowizji i oprocentowania. Albo klient decyduje się na przedstawione warunki albo też nie.

Więcej…
Pomysł kanału na YouTubie

YoutubeProblemem wielu ludzi chcących zarabiać na stronach, blogach, forach internetowych czy też na YouTubie jest pomysł. Jest to podstawa i filar naszego sukcesu w sieci, a co za tym idzie i zarobków. Wydaje się, że nie może być nic prostszego, a podstawy możemy wykonać w przeciągu jednego dnia. I tu może pojawić się już problem. Jeśli na poważnie myślimy o zarabianiu w Internecie i chcemy, aby te zyski z miesiąca na miesiąc były coraz to wyższe warto zainwestować w odpowiedni pomysł. Jak to zrobić?

Warto zrobić w swojej głowie mini biznesplan. Po pierwsze nigdy nie bierzmy się za coś o czym nie mamy zielonego pojęcia. To nie wyjdzie, ponieważ nie znamy oczekiwań odbiorców i zarabianie nam w ogóle nie wyjdzie. Dziś coraz więcej osób zarabia na YouTubie. Nie należy to do łatwych prac, ponieważ jest to proces złożony. Musimy mieć swoje autorskie nagrania, a następnie odpowiednie je zmontować w komputerze. Niestety nie każdy to potrafi, choć sam serwis udostępnia bardzo prosty program do montowania filmików, włącznie z darmową muzyką.

Mimo wszystko nadal ważny jest pomysł. Musimy się zastanowić czy chcemy działać na rynku polskim czy też zagranicznym. Działając na cały świat automatycznie możemy zwiększyć liczbę odwiedzających, a z tym idą również pieniądze. Wracając do pomysłu na kanał to warto szukać inspiracji w samym Internecie. Być może przeglądać materiały innych użytkowników. Sprawdzać ile mają wyświetleń, czy sami będziemy w stanie wykonać dany materiał, czy pomysł wymaga wkładu własnego, itp.

Jeśli jednak mamy kilka pomysł warto założyć kilka podkont do głównego konta. To pozwoli nam zaobserwować co cieszy się większym powodzeniem i skupić się tylko i wyłącznie na danym projekcie. I co najważniejsze nigdy nie wstawiajmy cudzych filmików. YouTube walczy z tym od samego początku i nie pozwala zarabiać na filmach innych ludzi, korporacji. Dlatego tak ważne jest, aby pomysł na kanał YouTube był nasz autorski. Jeśli jednak nadal mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego pomysłu warto zajrzeć na strony, gdzie znajdują się najbardziej popularne kanały i przejrzeć całą listę różnych dziedzin. Być może pomysł na kanał jest banalnie prosty.

 
Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie? Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześni

Zarabianie w domu

Zarabianie w domu Kończymy studia i szukamy pracy. Najczęściej jest to praca na etat. Stałe godziny, biuro i przełożony. Ale nie dla wszystkich taki rodzaj pracy będzie zgodny z ich charakterem i oczekiwaniami.

Dziennikarstwo internetowe

Jeśli pisanie nie sprawia Ci problemu, lubisz to i chcesz na tym zarobić, nie czekaj dłużej: spróbuj swoim sił jako dziennikarz internetowy. Oczywiście, nie od razu będziesz mógł pisać na łamach dużych portali. Można zacząć na

Dorabianie przez Internet dla studentów - pisanie prac

Wielu młodych ludzi zastanawia się jak może sobie dorobić. Ostatnio bardzo modne stało się pisanie prac. W internecie jest bardzo dużo ogłoszeń od osób, które chciałby zlecić coś takiego. Pisanie prac może dotyczyć niemal każdego przedmiotu.