Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

W ostatnim czasie zaobserwowano znaczący spadek zysków hipermarketów. Okazuje się, że klienci nie tylko w Polsce coraz chętniej i częściej dokonują zakupów w dyskontach. Popularne dyskonty otwierają coraz to nowe placówki, do których dostęp staje się coraz łatwiejszy.

Jeszcze kilka lat temu, zarówno do dyskontu, jak i hipermarketu klient musiał dojechać, co nie zawsze było dla niego korzystne. Obecnie oba rodzaje sklepów wkraczają nawet do małych miast, są na każdym niemal rogu i opanowują niemal cały handel detaliczny w branży spożywczej. Specjaliści podkreślają, że nie tylko niska cena kieruje wyborem klienta lecz również czas.

Więcej…

Każdy z nas w swoim życiu choć raz przeżywał jakiś kryzys. Zazwyczaj są to nasze małe, prywatne kryzysy, które jednak zawsze zmieniają nasze życie. Czasami też uczestniczymy w kryzysie nieco większym, w kryzysie, który dotyka całe społeczeństwo.

Tak było i tym razem, kiedy w 2007 roku spadł na nas kryzys finansowy. Mimo iż Polska stosunkowo dobrze zniosła trudne czasy, to i tak skutki kryzysu odczuwamy do dziś. Co jednak robić w tych ciężkich czasach, w których większość społeczeństwa nie ma łatwo? Po pierwsze, solidaryzować się.

Więcej…
Programy dla biznesów sprzedażowych

Programy dla firmObecnie coraz więcej firm inwestuje w ciekawe programy, pozwalające na zwiększenie efektywności pracy.

Na pewno pomocne okażą się programy podstawowe, między innymi program do fakturowania, program do sprawnego zarządzania relacjami z klientem CRM, aplikacje do działów finansowych i kadrowo-płacowych. Sprawdzą się one w każdej firmie, zarówno w przedsiębiorstwie handlowym, usługowym jak i produkcyjnym.

Wiele firm korzysta także z ciekawych programów magazynowych. Są one pomocne w wielu firmach, niezależnie od jej profilu działalności. Takie aplikacje są chętnie używane przez małe i duże firmy. Sprawna obsługa magazynu jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie, gdzie taki magazyn się znajduje. Programy magazynowe pozwalają na lepsza organizację pracy w magazynie. Dzięki tego typu aplikacjom można mieć stały wgląd w ilość produktów znajdujących się w magazynie. Możemy również monitorować stan magazynu, co pozwoli nam na dokonywanie zamówień wtedy, gdy jest to potrzebne. Wiele firm bardzo chwali sobie korzystanie z programów tego typu.

Magazyn dzięki ich zastosowaniu prosperuje o wiele lepiej, użytkownik programu ma bowiem kontrolę nad wszystkim. To jednak nie wszystkie zalety takich aplikacje. Programy magazynowe można ciekawie i funkcjonalnie połączyć z innymi modułami dla firm. Co to nam daje? W efekcie otrzymujemy już nie jedną aplikację, a cały ich zespół, którzy tworzy profesjonalny, zintegrowany system zarządzania firmą lub przynajmniej jednym z jej działów. Bardzo ciekawe jest połączenie trzech programów: magazynowego, sprzedażowego oraz modułu do fakturowania. To rewelacyjne rozwiązanie dla każdej firmy handlowej. Program magazynowy daje możliwość sprawnej organizacji pracy w magazynie, można kontrolować wszystkie procesy, w tym oczywiście dokonywanie zamówień. Z kolei programy sprzedażowe pozwolą na podniesienie jakości sprzedaży, przydadzą się również w usprawnianiu obsługi klienta. O zaletach programów do fakturowania nie trzeba nikogo przekonywać.

 
Sklepy internetowe: dlaczego warto na nie postawić?

Początkowo wzbudzały skrajnych sporo emocji, dziś wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić bez nich życia. Sklepy internetowe w ciągu kilku lat stały się dla wielu z nas cennym wsparciem oraz narzędziem, dzięki któremu możemy robić zakupy w szybki, wygodny i oszczędn

Sprzedaż online

Sprzedaż online Sprzedaż kwiatów Specjalne serwisy umożliwiają przesyłanie kwiatów wraz z pozdrowieniami lub życzeniami pod wybrany adres na świecie.