Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

W ostatnim czasie zaobserwowano znaczący spadek zysków hipermarketów. Okazuje się, że klienci nie tylko w Polsce coraz chętniej i częściej dokonują zakupów w dyskontach. Popularne dyskonty otwierają coraz to nowe placówki, do których dostęp staje się coraz łatwiejszy.

Jeszcze kilka lat temu, zarówno do dyskontu, jak i hipermarketu klient musiał dojechać, co nie zawsze było dla niego korzystne. Obecnie oba rodzaje sklepów wkraczają nawet do małych miast, są na każdym niemal rogu i opanowują niemal cały handel detaliczny w branży spożywczej. Specjaliści podkreślają, że nie tylko niska cena kieruje wyborem klienta lecz również czas.

Więcej…

Każdy z nas w swoim życiu choć raz przeżywał jakiś kryzys. Zazwyczaj są to nasze małe, prywatne kryzysy, które jednak zawsze zmieniają nasze życie. Czasami też uczestniczymy w kryzysie nieco większym, w kryzysie, który dotyka całe społeczeństwo.

Tak było i tym razem, kiedy w 2007 roku spadł na nas kryzys finansowy. Mimo iż Polska stosunkowo dobrze zniosła trudne czasy, to i tak skutki kryzysu odczuwamy do dziś. Co jednak robić w tych ciężkich czasach, w których większość społeczeństwa nie ma łatwo? Po pierwsze, solidaryzować się.

Więcej…
Programy dla firm handlowych

W firmach handlowych i takich, które korzystają z magazynu przydadzą się nowoczesne programy usprawniające ich pracę.

W przypadku modułów wspierających działalność handlową, możemy spodziewać się wielu udogodnień i bardziej komfortowej pracy. Wielokrotnie można zakupić lub zamówić specjalny moduł, który będzie obejmować wiele programów.

Wtedy tworzymy nowoczesny i zintegrowany system informatyczny w naszej firmie. Jeśli zdecydujemy się na taki zestaw, jest on dokładnym odzwierciedleniem potrzeb firmy. Zawiera między innymi nowoczesne systemy CRM, czyli programy mające na celu poprawienie jakości relacji, jakie nawiązujemy z klientami.

Dodatkowo, zawierają przydane programy wspierające dział finansów i księgowości, na przykład programy do fakturowania. W takich modułach znajdują się również aplikacje z działu kadr i płac. Dzięki nim możliwe jest sprawne ewidencjonowanie różnych umów i dokumentów. Firmy handlowe chętnie korzystają również z nowoczesnych programów do zarządzania magazynem.

Sprawne zarządzanie magazynem jest bardzo ważne w każdej firmie, dzięki temu można urządzić nowoczesny magazyn, który pomoże nam w sprawnym zarządzaniu firmą. Programy magazynowe dla firm sprawią, że zawsze będziemy wiedzieli co i w jakich ilościach mamy w magazynie. Poza tym możemy w takich programach prowadzić dokładne rejestry produktów w magazynach. Programy magazynowe pomagają nam także w sprawnym dokonywaniu zamówień i nowych dostaw. Dzięki tym rejestrom zawsze wiemy, czego nam brakuje, a czego nie musimy jeszcze zamawiać w hurtowniach.

Dzięki tym spisom możemy domawiać produkty w takich ilościach w jakich są nam potrzebne. To bardzo oszczędne, ponieważ już nie będziemy już mieli nadwyżek w magazynach, które zalegają później na półkach. Dodatkowo, programy magazynowe można w nowoczesny sposób zintegrować z innymi modułami dla firm, na przykład z programem do zarządzania projektami, produkcją czy programem do zarządzania relacjami z klientem. Dzięki temu można stworzyć nowoczesny system zarządzania w firmie.

 
Programy dla przedsiębiorstwa

Programy dla przedsiębiorstwaSporo przedsiębiorstw rozważa, czy wskazane byłoby zainwestowanie w fachowe programy dla biznesu. Współcześnie na rynku występuje sporo różnorodnych aplikacji, wspierających wykonywane działania w dan

System CRM - czy warto?

Zaletą tych systemów jest to, że wiążą działanie wszystkich działów w firmie, aby wszystkie z nich mogły ze sobą pod kątem obsługi klienta jeszcze lepiej współpracować.