Dotacja z Unii EuropejskiejBądźmy szczerzy ­- każdy z nas chciałby prowadzić swoją działalność gospodarczą, ale nie każdy ma ku temu sprzyjające warunki. Różnie w życiu bywa.

Ktoś może mieć pomysł, ktoś umiejętnie będzie potrafił prowadzić firmę, a ktoś będzie miał tylko sumę pieniędzy wystarczającą na jej założenie... W większości przypadków problemem jest brak środków finansowych. Co zrobić w takiej sytuacji?

Więcej…

W ostatnim czasie zaobserwowano znaczący spadek zysków hipermarketów. Okazuje się, że klienci nie tylko w Polsce coraz chętniej i częściej dokonują zakupów w dyskontach. Popularne dyskonty otwierają coraz to nowe placówki, do których dostęp staje się coraz łatwiejszy.

Jeszcze kilka lat temu, zarówno do dyskontu, jak i hipermarketu klient musiał dojechać, co nie zawsze było dla niego korzystne. Obecnie oba rodzaje sklepów wkraczają nawet do małych miast, są na każdym niemal rogu i opanowują niemal cały handel detaliczny w branży spożywczej. Specjaliści podkreślają, że nie tylko niska cena kieruje wyborem klienta lecz również czas.

Więcej…

Każdy z nas w swoim życiu choć raz przeżywał jakiś kryzys. Zazwyczaj są to nasze małe, prywatne kryzysy, które jednak zawsze zmieniają nasze życie. Czasami też uczestniczymy w kryzysie nieco większym, w kryzysie, który dotyka całe społeczeństwo.

Tak było i tym razem, kiedy w 2007 roku spadł na nas kryzys finansowy. Mimo iż Polska stosunkowo dobrze zniosła trudne czasy, to i tak skutki kryzysu odczuwamy do dziś. Co jednak robić w tych ciężkich czasach, w których większość społeczeństwa nie ma łatwo? Po pierwsze, solidaryzować się.

Więcej…
Sklepy internetowe: dlaczego warto na nie postawić?

Początkowo wzbudzały skrajnych sporo emocji, dziś wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić bez nich życia. Sklepy internetowe w ciągu kilku lat stały się dla wielu z nas cennym wsparciem oraz narzędziem, dzięki któremu możemy robić zakupy w szybki, wygodny i oszczędny sposób.

  • Dlaczego handel w sieci cieszy się coraz większym powodzeniem?
  • Dlaczego w XXI wieku sklepy internetowe są coraz ważniejszym wsparciem dla przedsiębiorców?

Zakupy przez Internet to niższe ceny, szerszy wybór, a przede wszystkim - możliwość spokojnego porównywania ze sobą wielu ofert. Nie brak przecież rankingów czy porównywarek cen, dzięki którym można sprawdzać wybrane sklepy internetowe oraz porównywać oferty znanych sprzedawców. Zakupy w sieci to niższe ceny, co wynika zarówno z niższych opłat związanych z prowadzeniem takiej działalności, jak i z coraz większej konkurencji w świecie sprzedawców online.

By przyciągać klientów, trzeba oferować ciekawe programy lojalnościowe i promocje, warto też przyciągać niższymi cenami. Sklepy internetowe są też świetnym sposobem upowszechniania wiedzy na temat swych produktów. Chętnie korzystają z nich drobni rzemieślnicy, jednak i wielkie sieci handlowe traktują nieraz takie sklepy jako wsparcie dla tradycyjnego handlu.

Wiadomo przecież, że współczesny konsument, nim wybierze się na zakupy, lubi wiedzieć, gdzie i czego może się spodziewać. Są to wielkie zalety sklepów online i główne przyczyny ich ogromnej popularności. Warto też podkreślić, że klienci cenią takie sklepy za to, iż są dostępne przez całą dobę, a składanie zamówień staje się w ich przypadku coraz łatwiejsze. Sprzedawcy z kolei cenią sklepy internetowe za to, że ich prowadzenie nie wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami, dzięki czemu można przyciągać klientów rabatami i konkurencyjnymi ofertami.

 
Programy dla biznesów sprzedażowych

Programy dla firmObecnie coraz więcej firm inwestuje w ciekawe programy, pozwalające na zwiększenie efektywności pracy. Na pewno pomocne okażą się programy podstawowe, między innymi program do fakturowania,

Sprzedaż online

Sprzedaż online Sprzedaż kwiatów Specjalne serwisy umożliwiają przesyłanie kwiatów wraz z pozdrowieniami lub życzeniami pod wybrany adres na świecie.