Obecnie istnieje wiele banków - jedne z nich się łączą, inne pozostają niezależne. Bez względu na ich staż na rynku jak i pozycję, wszystkie z nich oferują kredyty gotówkowe. O kredytach wiemy z całą pewnością tyle, że musimy je oddać spłacając raty. Czy jednak warto porównywać oferty kredytów gotówkowych? Czy może okazać się, że bank w którym korzystamy z pewnego zakresu usług może mieć gorszą ofertę dla nas niż bank konkurencyjny?

Większość ludzi żyje z przekonaniem, że to ich bank ma dla nich wspaniałą ofertę kredytową. Jeśli bowiem oferta rachunku jest idealna, lokata wysoko oprocentowana, dlaczego w przypadku kredytu miałoby być inaczej?

Więcej…

Kalkulator kredytowyNajczęściej kalkulatory te dostarcza instytucja finansowa, w której ubiegamy się o wsparcie, dostępne są po prostu na stronie albo trzeba ich samodzielnie poszukać, z tym że zwykle nie jest to żaden wielki problem.

W większości przypadków dostępne jest też kredyty mieszkaniowe porównanie, najczęściej tam, gdzie stroną lub informacjami nie opiekuje się żadna konkretna instytucja.

Porównanie zrealizowane na przykład w formie wyraźnej tabeli pozwala łatwo ocenić, która opcja zapewni nam najbardziej korzystne warunki kredytowania i podpowie, na co powinniśmy się porwać. Przypadki, gdy zestawienie okazuje się niezbyt wiarygodne, na szczęście zdarzają się bardzo rzadko.

Więcej…

Odsetki bankowe można podzielić na dwa podstawowe rodzaje: zmienne i stałe oprocentowanie.

Stała stopa oprocentowania kredytu charakteryzuje się tym, iż dane raty przez cały okres spłaty kredytu są na tym samym poziomie, a zmienna stopa oprocentowania kredytu zwykle tu im bliżej końca umowy tym raty i odsetki są mniejsze.

Każdy kredyt zaciągnięty w banku ma zwykle swoje określone warunki, spisane w umowie udzielenia kredytu i tak naprawdę umowa określa ile ma wynosić prowizja, raty, odsetki.

Banki nie ma obowiązku udzielać informacji o podstawach ustalania prowizji i oprocentowania. Albo klient decyduje się na przedstawione warunki albo też nie.

Więcej…
Sprzedaż online

Sprzedaż online

Sprzedaż kwiatów

Specjalne serwisy umożliwiają przesyłanie kwiatów wraz z pozdrowieniami lub życzeniami pod wybrany adres na świecie. Dziś podobne usługi oferowane są również za pośrednictwem Internetu. Wirtualne kwiaciarnie wysyłają kwiaty na całym świecie - wystarczy kliknąć myszą na odpowiedniej stronie WWW. W większości przypadków sprzedawcy oferują gotowe zestawy. Dzięki temu obsługa wielu napływających zamówień jest niezwykle prosta i szybka, przez co koszty podobnych usług stają się niższe. Klient wybiera jeden z oferowanych zestawów, po czym wypełnia formularz zamówienia.

Oczywiście sprzedawca musi mieć jakąś gwarancję, że otrzymane zamówienie to nie pomyłka lub żart. Dlatego przed dokonaniem realizacji konieczne jest jeszcze dokonanie potwierdzenia przy użyciu poczty elektronicznej.

Biuro podróży

Walka z konkurencją nie omija również biur podróży. Dlatego firmy oferujące wycieczki i organizujące wszelkiego rodzaju wyjazdy również starają się wykorzystać Internet, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Jest to medium nie tylko niedrogie, ale obecnie coraz skuteczniejsze. Dlatego zapewne wszystkie liczące się dziś biura turystyczne prześcigają się w tworzeniu efektownych i przyciągających wzrok użytkownika stron Web, na których prezentują swe oferty.

Sieć stwarza możliwość dołączania nowych, a co istotne tanich dla klienta usług - na przykład zamawiania miejsc w samolotach, autokarach i hotelach w trybie online. Wystarczy wybrać termin i miejsce, poczekać na potwierdzenie i sprawa załatwiona.

Sklepy muzyczne

Zaczęło się w USA - od wysyłkowych sklepów muzycznych. Kiedy coraz więcej użytkowników komputerów osobistych uzyskiwało dostęp do Sieci, najwięksi dystrybutorzy płyt muzycznych natychmiast wykorzystali to, umieszczając w niej strony ze swoją ofertą. Początkowo wstawiali na nie jedynie swój adres pocztowy, numer telefonu. Obecnie witryny WWW są znacznie lepiej zaprojektowane: umożliwiają dostęp do katalogów z tysiącami tytułów płyt, są wyposażone w odpowiedni mechanizm sortowania danych według zadanych kryteriów wyszukiwania - na przykład wybranej kategorii, nazwiska wykonawcy, autora piosenek czy wreszcie tytułu albumu. W wielu internetowych sklepach muzycznych mamy możliwość odsłuchania fragmentów wybranych utworów, zanim zdecydujemy się na ich zakup.

 
Programy dla biznesów sprzedażowych

Programy dla firmObecnie coraz więcej firm inwestuje w ciekawe programy, pozwalające na zwiększenie efektywności pracy. Na pewno pomocne okażą się programy podstawowe, między innymi program do fakturowania,

Sklepy internetowe: dlaczego warto na nie postawić?

Początkowo wzbudzały skrajnych sporo emocji, dziś wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić bez nich życia. Sklepy internetowe w ciągu kilku lat stały się dla wielu z nas cennym wsparciem oraz narzędziem, dzięki któremu możemy robić zakupy w szybki, wygodny i oszczędn

Firmowa strona WWW

Strony internetowe to witryny, na których różni ludzie prezentują różne rzeczy. Każda strona internetowa składa się z dwóch podstawowych części. Pierwszą z nich jest to, co każdy kto na nią wejdzie może zobaczyć na ekranie komputera.

Sprzedaż promocyjna prasy

Nadawcy kolorowej prasy, dwoją się i troją, by sprowokować jak największą sprzedaż, swoich tygodników i miesięczników. Jest ich obecnie tyle, że nie wiadomo po co sięgnąć. Po wejściu do salonu prasowego może naprawdę zakręcić się w głowie. Czasy, w których przed kioskami us