Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Usługi biura księgowego

Biuro rachunkowe oferuje dziś cały szereg nowoczesnych usług i produktów dla osób indywidualnych i firm.

Są to zarówno typowe produkty księgowe jak również usługi kadrowe, płacowe i finansowe. W ramach usług księgowych, biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych swoich klientów ( pełna księgowość ). Oferowane jest uzupełnianie zarówno Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów jak i innych dokumentów w oparciu o które rozlicza się firma.

Poza tym, profesjonalne biuro księgowe zajmuje się dziś także ewidencjonowaniem przychodów, ewidencjonowaniem eksportu i importu jak również rozliczaniem podatku VAT. Specjaliści z biura rachunkowego mogą pomóc firmie odzyskać podatek VAT za materiały budowlane. Oferowane wsparcie dotyczy również podatku naliczanego poza granicami naszego kraju. Kolejną grupą usług profesjonalnych biur księgowych jest wsparcie oferowane działom kadrowo-płacowym.

Obsługa kadrowa obejmuje tworzenie kompleksowych akt pracowników oraz prowadzenie ich. Każda z osób zatrudnionych w firmie w dowolnym momencie może mieć wgląd do historii swojego zatrudnienia. W takich aktach personalnych umieszcza się podstawowe informacje o danej osobie, jej adres, wykształcenie, zajmowane w firmie stanowisko, staż pracy. Warto również podać informacje o powierzonych pracownikowi obowiązkach, otrzymanych przez niego nagrodach lub naganach. Obsługa kadrowa firm przez biura rachunkowe obejmuje także prowadzenie i aktualizowanie rejestru szkoleń i badań lekarskich.

Dzięki temu, każdy pracownik będzie wiedział, kiedy ma wykonać badania czy udać się na specjalistyczny kurs. Uzupełnieniem tych usług jest obsługa płacowa, obejmująca tworzenie list płac Paz wypełnianie druków PIT czy druków ZUS dla pracowników. Wiele przedsiębiorstw chętnie decyduje się na skorzystanie z usług finansowych. W tym sektorze biura rachunkowe zajmują się przygotowywaniem analiz, raportów i prognoz finansowych dla firm. udzielają także wsparcia w procesie pozyskiwania dodatkowego kapitału w postaci grantów z UE czy kredytów bankowych.

 
Nowoczesna bankowość

Nowoczesna bankowośćNowoczesna bankowość proponuje nam szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podnoszą jakość naszego życia i ułatwiają je. Zakładanie kont bankowych przez Internet oraz zarządzanie nimi za pośrednictwem siec

Skup samochodów osobowych używanych - działanie, warunki zakupu auta

Skup samochodów osobowychSkup samochodów używanych osobowych - działanie, zasady i warunki zakupu auta Sprzedaż bezpośrednia samochodu wymaga sporej ilości wolnego czasu. N

Wirtualne biura

Wirtualne wsparcie małych i dużych firm znacznie zyskuje ostatnio na znaczeniu. Pozwala bowiem na ogromne oszczędności dla przedsiębiorstwa oraz ułatwienie wielu prac procesów, zachodzących w każdej firmie. Coraz

Kancelarie prawne i e-sądy

Kancelaria prawna to firma zajmująca się świadczeniem szeroko pojętych usług związanych z doradztwem prawnym jak również reprezentowaniem swoich klientów czy ich firm przed sądem lub w innych instytucjach. Kancelari