Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Usługi skupu samochodowego

Skup samochodów to nowoczesna firma, która zajmuje się szybkim i sprawnym odkupem aut za gotówkę. Korzystanie z usług takich przedsiębiorstw ma wiele zalet. Po pierwsze, możemy zaoszczędzić czas na szukaniu kupca, czyli osoby chętniej do odkupienia naszego auta.

W skupie nie ma takich problemów. Firmy są zainteresowane wszelkimi samochodami osobowymi, zarówno prawie nowymi jak i tymi po stłuczkach, samochodami powypadkowymi, poleasingowymi czy autami uszkodzonymi i niesprawnymi. Po takie samochody skup zgłasza się z własnym transportem.

Wielu klientów obawia się, że za taki transport będzie musiało dodatkowo zapłacić. Nic bardziej mylnego. Za tą usługę klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, więc ta oferta jest dla właścicieli niesprawnych samochodów jeszcze bardziej atrakcyjna. Kolejną zaletą sprzedawania auta w skupie jest możliwość otrzymania gotówki od razu. Wielokrotnie pieniądze są nam natychmiast potrzebne. Dzięki odkupowi samochodów na gotówkę nie musimy już na nic czekać. Mimo to wielu klientów i tak decyduje się na przelew bankowy, ponieważ obawiają się wracać do domu z tak dużą sumą pieniędzy.

Z tym właśnie wiąże się trzecia zaleta korzystania z usług skupu samochodów. A takiej firmie zawsze otrzymujemy najwyższą możliwą kwotę za samochód, nawet ten po wypadku i uszkodzony. Nie musimy już negocjować z pracownikiem komisu, klientem. Pracownicy skupu realnie ocenią stan samochodu, na nasze życzenie skonsultują się również z rzeczoznawcą czy mechanikiem.

Ponadto, skupy samochodów do minimum ograniczają wszelkie formalności, związane z odkupem samochodu od klienta. Podpisywana jest jedynie umowa kupna i sprzedaży, co znacznie skraca czas całej transakcji, ale wszystko nadal odbywa się zgodnie z prawem. Te wszystkie wyżej wymienione zalety sprawiają, że z usług skupów samochodów korzysta coraz większa liczba klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i firmy, głównie korporacje taksówkarskie, wypożyczalnie samochodów osobowych jak również firmy windykacyjne.

 
Co trzeba skontrolować przy zakupie samochodu?

Diagnostyka autaKupienie dla młodzieńca samochodu osobowego powinno być dogłębnie rozmyślone szczególnie w przypadku gdy samochód osobowy bywa nabyty od innego użytkownika. Trzeba zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy.

Komis aut

Sprzedaż za pośrednictwem komisu to bardzo popularna metoda. Szczególnie polecana, jeżeli na zbyciu mamy jakiś samochód. Jak każda forma sprzedaży, tak i ten skup auta ma swoje plusy i minusy, nad którym warto się zastanowić. Oto

Sprzedaż auta w skupie

Skup aut za gotówkę jest profesjonalną firmą, która zajmuje się ułatwianiem wielu transakcji kupna i sprzedaży samochodu. Klient zgłasza się do skupu i deklaruje chęć sprzedania swojego pojazdu. Pracownik prosi go o podanie najwa

Skup, sprzedaż samochodów

Skup samochodów zajmuje się kupowaniem aut od klientów indywidualnych, ale również od firm. Współpracuje między innymi z firmami transportowymi, biurami podróży czy korporacjami taksówkarskimi. Wielu klientów to jednak również os