Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Wirtualne biura

Wirtualne wsparcie małych i dużych firm znacznie zyskuje ostatnio na znaczeniu.

Pozwala bowiem na ogromne oszczędności dla przedsiębiorstwa oraz ułatwienie wielu prac procesów, zachodzących w każdej firmie. Coraz więcej osób decyduje się na wirtualne biuro zamiast tego tradycyjnego. Takie nowoczesne rozwiązanie polecane jest dla każdej firmy, zarówno małej jak i dużej. Wirtualne biuro może posiadać firma, które dopiero zaczyna swoją działalność i nie ma funduszy na wynajęcie i urządzenie tradycyjnego lokalu.

To także znakomity sposób na pozyskanie oszczędności w firmie, która istnieje na rynku już od wielu lat. Może zachować tradycyjne biuro, ale to wirtualne pozwoli jej na rozszerzenie działalności. Będzie wtedy tworzyło filię firmy w wielkim mieście, pod prestiżowym adresem.

To właśnie udostępnienie tego adresu jest zawarte w podstawowej usłudze wirtualnego biura. Na ten adres przychodzi cała firmowa korespondencja. Na miejscu jest dokładnie przeglądana i segregowana. Właściciel firmy może zażyczyć sobie również przesyłanie ważniejszych listów pod wskazany przez niego adres. Warto wykupić także usługę wirtualnego sekretariatu, który oferuje odbieranie firmowych telefonów i przekazywanie właścicielowi firmy najważniejszych informacji. To jednak nadal nie wszystko, można bowiem skorzystać także z oferty wirtualnych pomocników.

Bardzo wiele osób wybiera wirtualną asystentkę. Płaci się tylko za przepracowane przez nią godziny, więc jest to bardzo ekonomiczne. Zajmuje się ona odbieraniem telefonów, maili, sporządzaniem dokumentów, przygotowywaniem prezentacji multimedialnych, prowadzeniem formowego kalendarza oraz umawianiem spotkań z klientami. Wirtualny concierge dba o sprawy domowe: zarezerwuje bilety do teatru, stolik w restauracji, przypomni u rocznicy ślubu rodziców czy przedstawieniu szkolnym dziecka. Wirtualny specjalista od marketingu zajmie się przygotowaniem i prowadzeniem profesjonalnej strony www przedsiębiorstwa. Do jego zadań może należeć także zaprojektowanie logo firmy oraz stworzenie jej profilu fanów na portalu Facebook.

Obecnie wiele firmy zakłada nowoczesne wirtualne biura i rezygnuje z wynajmowania lokalu jako tradycyjnego biura.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Podstawową jest oczywiście udostępnianie modnego i prestiżowego adresu. Na taki adres zostaje zarejestrowane przedsiębiorstwo, można ten adres umieszczać na wizytówkach, dokumentach i na stronie internetowej firmy.

Oferta wirtualnego biura jest skierowana najczęściej do firm, które dopiero powstają i nie mają zazwyczaj funduszy na wynajmowanie lokalu czy lokali na pomieszczenia biurowe. W takim przypadku można wykonywać pracę w domu.

Poza tym nowoczesne biuro bardzo pomaga w dalszym rozwoju działalności firmy. Można realizować nowe projekty, poszerzać działalność firmy o nowe, ciekawe usługi i produkty. Taki adres wygląda również rewelacyjnie na wizytówkach i wszelkiego rodzaju innych pismach i dokumentach firmowych. Posiadając wirtualne biuro nie trzeba również płacić na wynajmowanie pomieszczenia na lokale biurowe. W imieniu firmy wszelkie faksy i telefony odbiera wykwalifikowana sekretarka.

 
Nowoczesna bankowość

Nowoczesna bankowośćNowoczesna bankowość proponuje nam szereg innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podnoszą jakość naszego życia i ułatwiają je. Zakładanie kont bankowych przez Internet oraz zarządzanie nimi za pośrednictwem siec

Skup samochodów osobowych używanych - działanie, warunki zakupu auta

Skup samochodów osobowychSkup samochodów używanych osobowych - działanie, zasady i warunki zakupu auta Sprzedaż bezpośrednia samochodu wymaga sporej ilości wolnego czasu. N

Kancelarie prawne i e-sądy

Kancelaria prawna to firma zajmująca się świadczeniem szeroko pojętych usług związanych z doradztwem prawnym jak również reprezentowaniem swoich klientów czy ich firm przed sądem lub w innych instytucjach. Kancelari

Usługi biura księgowego

Biuro rachunkowe oferuje dziś cały szereg nowoczesnych usług i produktów dla osób indywidualnych i firm. Są to zarówno typowe produkty księgowe jak również usługi kadrowe, płacowe i finansowe. W ramach usług księgowych, biuro rach