Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Zagrożenia w Internecie

Na przestrzeni lat bardzo głośno było o bardzo wielu sprawach pedofilii w Internecie. Jest to niestety częsty przypadek i mimo złych doświadczeń, młode dziewczyny często umawiają się z chłopakami w Internecie, podczas gdy ich wymarzony blondyn, który tak się legitymował, okazuje się mężczyzną po czterdziestce, który chce jedynie wykorzystać seksualnie dziewczynę.

Takie wypadki zdarzają się stale i wciąż. Niepomny na ostrzeżenia płynące z mediów dziewczyny postępują tak cały czas. Dochodziło nawet do zabójstw z tym związanych. Internet to bardzo niebezpieczne miejsce. Jesteśmy tylko pozornie anonimowi i coraz częściej się o tym mówi. Surfując po Internecie trzeba być bardzo, ale to bardzo ostrożnym.

Nic bowiem nie jest takie jakim się wydaje, ale to przecież fakt powszechnie dobrze wszystkim znany, tylko dlaczego tak rzadko stosowany? Internet to poważne źródło zagrożenia z różnych stron. Nie tylko w ten sposób możemy zostać ofiarami Internetu. Również poprzez odwiedzanie nieodpowiednich stron, nasze dane mogą wycieknąć do Internetu co zakończyć się może zhakowaniem.

Tego znając życie każdy wolałby uniknąć, zwłaszcza jeżeli posiada na swoim komputerze różne niezwykle ważne dane np. dane firmowe. Warto zadbać o swój komputer i bezpieczny Internet. Po co pchać się w miejsca niepożądane, które mogą przysporzyć tylko i wyłącznie kłopotu. Znacznie lepiej jest się ograniczyć do znanych i zaufanych witryn internetowych. Na portalach społecznościowych mamy prawie stu procentową pewność, że nie przekraczamy tam żadnych praw ani przepisów, jednak niektórzy są zdolni i do tego.

Inną rzeczą jest ściąganie/pobieranie plików z Internetu. Tutaj ryzyko jest już większe i musimy tu zwiększyć swoją uwagę na to, co robimy. Nie powinniśmy natomiast pobierać nic z Internetu, gdyż samo to jest przestępstwem a rozpowszechnianie danego pliku to przestępstwo następne. Nie możemy robić wszystkiego i jak nam się podoba, nasza czujność powinna być zwiększona w takich właśnie przypadkach. Dlatego też uczulam i ostrzegam innych użytkowników, by się choć trochę ograniczyli.

 
Jak zarabiać w Internecie na swoich pasjach?

Zarabianie w internecie na pasjachJak zarabiać na swoich pasjach w Internecie? Każdy z nas ma jakąś pasję. Jeden lubi malować, drugi robić zdjęcia, ktoś inny pisać czy uczyć się nowych języków. Ale możemy robić równocześni

Zarabianie w domu

Zarabianie w domu Kończymy studia i szukamy pracy. Najczęściej jest to praca na etat. Stałe godziny, biuro i przełożony. Ale nie dla wszystkich taki rodzaj pracy będzie zgodny z ich charakterem i oczekiwaniami.

Dziennikarstwo internetowe

Jeśli pisanie nie sprawia Ci problemu, lubisz to i chcesz na tym zarobić, nie czekaj dłużej: spróbuj swoim sił jako dziennikarz internetowy. Oczywiście, nie od razu będziesz mógł pisać na łamach dużych portali. Można zacząć na

Dorabianie przez Internet dla studentów - pisanie prac

Wielu młodych ludzi zastanawia się jak może sobie dorobić. Ostatnio bardzo modne stało się pisanie prac. W internecie jest bardzo dużo ogłoszeń od osób, które chciałby zlecić coś takiego. Pisanie prac może dotyczyć niemal każdego przedmiotu.