Mając kłopoty finansowe, od razu do głowy przychodzą nam myśli o pożyczeniu pieniędzy w jeden z ogólnodostępnych sposobów, najlepiej poprzez pożyczkę lub kredyt.

Warto się chwilę zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy tego, o czym myślimy?

Więcej…

Kredyt można wziąć praktycznie na wszystko. Dziś wiele osób stara się o najprostszy rodzaj kredytu, a mianowicie kredyt gotówkowy. W tym wypadku banko zupełnie nie interesuje się tym, na co przeznaczymy pieniądze. Kredyty gotówkowe mogą obejmować nawet niewielkie kwoty.

Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, sfinansowanie kolonii dla dziecka czy pobytu babci w sanatorium.

Pożyczka gotówkowa tzw. chwilówka przyda się również w momencie wystąpienia jakiś niezaplanowanych wydatków: kupna nowych mebli, wymiany pralki, lodówki, kupna części do samochodu, nowych podręczników dla dzieci, finansowania kosztownego leczenia jakiegoś członka rodziny czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego. W wielu z tych przypadków liczy się przecież czas, a kredyt gotówkowy na dowolny cel można dziś dostać naprawdę bardzo szybko.

Więcej…

Kredyt refinansowy jest kredytem, który umożliwia obniżenie kosztów rat kredytowych. Jeśli ktoś zaciągnął kredyt np. 5 lat temu i zauważył, że osoby obecnie biorące kredyt robią to na znacznie korzystniejszych warunkach przede wszystkim finansowych, wówczas może zdecydować się na kredyt refinansowy, który będzie przeznaczony na spłatę wcześniejszych zobowiązań.

Więcej…
Zalety skupów samochodów

Nowoczesne skupy samochodów używanych są ciekawą alternatywą dla komisów samochodowych oraz prowadzenia bezpośredniej sprzedaży auta.

W skupie wszystko dzieje się szybko i sprawnie, nie ma mowy o żadnym czekaniu oraz trzymaniu zbyt niskiej kwoty za samochód. Skupy mają wiele zalet i przyczyniają się one do zwiększenia popularności tego typu firm. Pierwsza zaleta to oszczędność czasu. Wszystkie formalności są załatwiane w czasie jednego spotkania, które trwa maksymalnie dwie godziny.

Wtedy ma miejsce oglądanie samochody, negocjowanie ceny jak i podpisywanie umowy i przekazywanie należności. Samochód jest sprzedany od razu, a my wracamy do domu z gotówką lub czekamy na przelew z firmy, jeśli wybraliśmy taką opcję.

To właśnie druga zaleta sprzedaży samochodu w skupie: elastyczność. Możemy zdecydować się na taką formę płatności, która najbardziej nam odpowiada. Trzecią zaletą jest atrakcyjna cena, zaproponowana za nasze auto, skupy mogą zaproponować wysoką kwotę, a i tak operacja jest dla nich opłacalna. Nie są bowiem pośrednikami, ale bezpośrednimi nabywcami naszego samochodu. Kolejnym plusem na rzecz skupów samochodów jest wygoda, jaką dają klientom. Jedno spotkanie i minimum formalności: dotychczas wydawało się nam, że sprzedawanie samochodu w ten sposób jest nierealne, ale to nieprawda. Nowoczesne transakcje w sklepie samochodów tak właśnie wyglądają. Kolejna zaleta takich transakcji to bezpieczeństwo, wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z prawem i w bezpiecznych okolicznościach.

Pracownicy skupu zawsze na miejsce spotkania wybierają teren bezpieczny. Robią tak ze względu na bezpieczeństwo własne jak i klienta, który będzie wracał do domu z dość dużą sumą pieniędzy, jeśli zdecyduje się na płatność gotówką. Sprzedając auto w takiej firmie nie musimy go przed sprzedażą naprawiać ani czyścić. Stan wizualny pojazdu nie wpływa na jego cenę. Skupy samochodów zainteresowane są każdym samochodem, zarówno pawie nowym jak i samochodem powypadkowym czy całkowicie niesprawnym.

 
Co trzeba skontrolować przy zakupie samochodu?

Diagnostyka autaKupienie dla młodzieńca samochodu osobowego powinno być dogłębnie rozmyślone szczególnie w przypadku gdy samochód osobowy bywa nabyty od innego użytkownika. Trzeba zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy.

Usługi skupu samochodowego

Skup samochodów to nowoczesna firma, która zajmuje się szybkim i sprawnym odkupem aut za gotówkę. Korzystanie z usług takich przedsiębiorstw ma wiele zalet. Po pierwsze, możemy zaoszczędzić czas na szukaniu kupca, czyli osoby chętniej do odkupienia naszego auta.

Komis aut

Sprzedaż za pośrednictwem komisu to bardzo popularna metoda. Szczególnie polecana, jeżeli na zbyciu mamy jakiś samochód. Jak każda forma sprzedaży, tak i ten skup auta ma swoje plusy i minusy, nad którym warto się zastanowić. Oto

Sprzedaż auta w skupie

Skup aut za gotówkę jest profesjonalną firmą, która zajmuje się ułatwianiem wielu transakcji kupna i sprzedaży samochodu. Klient zgłasza się do skupu i deklaruje chęć sprzedania swojego pojazdu. Pracownik prosi go o podanie najwa