Blog finansowy

Produkty bankowe - jak zachęcić do nich klienta?

Produkty bankoweBadania pokazują, że zaufanie Polaków do sektora bankowego rośnie. Chcąc unieść się na wznoszącej fali, osoby związane z branżą powinny wykorzystać moment na intensywny rozwój. Mają szansę to zrobić pod warunkiem skutecznego docierania do klientów.

Więcej…

   

Zarządzanie kontem w nju - poznaj krótkie kody USSD

Zarządzanie kontemKody USSD to wygodny i szybki sposób darmowego zarządzania kontem i usługami od operatorów. Tym razem sprawdziliśmy, jak możesz wykorzystać krótkie kody w nju mobile na kartę.

Więcej…

   

Minipakiety Orange na kartę - pakiety minut i SMS-ów za 3 zł

Minipakiety OrangeJak mawiają, mniej znaczy więcej. Więcej swobody, więcej możliwości, więcej przyjemności. Jak to możliwe? Nikt nie przepada za nadmiarem zobowiązań, zwłaszcza jeśli w przyszłości trzeba będzie za nie zapłacić. Nie chodzi oczywiście o przesadną lekkość i beztroskę, ale o ograniczenie zbędnych formalności do absolutnego minimum. To z pewnością jedna z przyczyn wyboru telefonu na kartę - trzeba go, co prawda - zarejestrować, ale nie jesteśmy ograniczani miesięcznymi limitami kosztów czy terminami spłaty kolejnych rachunków.

Więcej…