Minipakiety Orange na kartę - pakiety minut i SMS-ów za 3 zł

Minipakiety OrangeJak mawiają, mniej znaczy więcej. Więcej swobody, więcej możliwości, więcej przyjemności. Jak to możliwe? Nikt nie przepada za nadmiarem zobowiązań, zwłaszcza jeśli w przyszłości trzeba będzie za nie zapłacić. Nie chodzi oczywiście o przesadną lekkość i beztroskę, ale o ograniczenie zbędnych formalności do absolutnego minimum. To z pewnością jedna z przyczyn wyboru telefonu na kartę - trzeba go, co prawda - zarejestrować, ale nie jesteśmy ograniczani miesięcznymi limitami kosztów czy terminami spłaty kolejnych rachunków.

Więcej swobody

O tym, że telefon na kartę jest wygodny, nie trzeba nikogo przekonywać. Rozmawiasz, ile chcesz i kiedy chcesz, wysyłasz wiadomości w dowolnych ilościach i do dowolnych osób, a jak zaczyna brakować środków na karcie - łatwo ją zasilić, chociażby przez Internet. Bez formalności, stałych i wysokich abonamentów, bez zobowiązań. Swobodnie, prawda? A jeśli nagle potrzebujesz mieć jej jeszcze więcej, to w Orange czeka na ciebie doskonałe rozwiązanie. Na stronie: https://doladowania.orange.pl możesz dokupić Minipakiety na rozmowy lub SMS-y już za 3 zł brutto na 7 dni. Co z nimi zrobisz, zależy wyłącznie od ciebie. Do wyboru jest pakiet 100 SMS-ów lub 100 minut połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz w roamingu. Pakiet 60 minut na połączenia stacjonarne albo Minipakiet 15 SMS-ów za 1 zł. Uruchomienie wybranego Minipakietu Orange jest dziecinnie proste. Wystarczy wysłać SMS lub zamówić usługę online. Rezygnacja z dodatkowego minipakietu Orange odbywa się tą samą drogą i jest równie prosta. Nie wymaga spełnienia żadnych formalności ani kontaktu z biurem obsługi i nie pochłania cennego czasu. To dopiero swoboda!

Więcej możliwości

Wyobraź sobie taką sytuację: wyjeżdżasz na krótkie wakacje czy popularny od jakiegoś czasu city break i bardzo przydałby ci się dodatkowy pakiet minut na kontakt z bliskimi. Lub odwrotnie, nie lubisz za dużo rozmawiać, ale bardzo często i chętnie piszesz do znajomych krótkie wiadomości - czasami wystarcza dosłownie jeden znak czy emoji, serduszko albo uśmieszek. Wysyłasz ich naprawdę sporo, więc minipakiet SMS-ów to opcja, która szybko zyska Twoją aprobatę. Decydując się na wybrany minipakiet, jedyną opłatą będzie 3 zł za 100 minut rozmów lub 100 SMS-ów. A co w sytuacji, gdy masz ochotę porozmawiać z kimś, kto używa wyłącznie telefonu stacjonarnego? Podpowiadamy - zamawiasz pakiet 60 minut połączeń na telefony stacjonarne, który również kosztuje 3 zł i jest dostępny przez 31 dni. To nie wszystko! Sieć Orange przygotowała także rozwiązanie liczone w godzinach - jak to działa? Wystarczy wysłać SMS o treści START, aby otrzymać możliwość wysłania 15 wiadomości w pakiecie za 1 zł z VAT. Taki pakiet, a konkretnie minipakiet Orange, ważny jest tylko przez 24 godziny. Minipakiety Orange dają więc szeroką możliwość wyboru i pozwalają na skonfigurowanie oferty na miarę.

Więcej przyjemności

Czasem dobrze jest płynąć pod prąd. Kiedy sieci komórkowe prześcigają się w dostarczaniu nielimitowanych pakietów na rozmowy i wysyłanie wiadomości, operator sieci Orange stawia na rozwiązanie zdecydowanie tańsze, ale nie mniej potrzebne. Są przecież wśród użytkowników komórek i tacy, którzy nie korzystają z nich tak często i nie chcą ponosić kosztów za permanentnie niewykorzystane limity, a dosłownie braki limitów. Wybierając któryś z minipakietów Orange, nie ma takich obaw - pakiety są niewielkie, a ich koszt - jeszcze mniejszy. Co nie bez znaczenia, w każdej chwili można z takiego pakietu w bardzo prosty i niewymagający fatygi sposób zrezygnować. Czerpanie przyjemności z dużych możliwości i małych kosztów jeszcze nigdy nie było takie łatwe, bo w Orange, zdecydowanie, "mniej znaczy więcej".

Komentarze